Serwis

Serwis podnośników nożycowych

Jako producent podnośników nożycowych zapewniamy profesjonalny serwis dźwigników i wind towarowych. Nasi serwisanci posiadają odpowiednie kwalifikacje do instalacji i serwisu podnośników zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami również do odbioru podnośników hydraulicznych do Urzędu Dozoru Technicznego.
147

Realizacji

100

Produktów

98

Satysfakcja Klientów

100

Gwarancji

Wszystkie oferowane przez nas podnośniki nożycowe spełniają wszelkie postanowienia w zakresie bezpieczeństwa obowiązujące odnośnie podnośników nożycowych w Europie. Znak CE na naszych podnośnikach zaświadcza, że produkt jest zgodny z obowiązującymi dyrektywami WE.

Przeglądy okresowe podnośników hydraulicznych

Dział serwisu podnośników nożycowych firmy Ergolift specjalizuje się w przeglądach okresowych i konserwacji podnośników hydraulicznych.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny podnośników nożycowych, wind towarowych i podestów nożycowych przez wykwalifikowanych pracowników z uprawnieniami konserwatorów UDT. W ofercie posiadamy niezbędne części zamienne do zapewnienia nieprzerwanej pracy naszych podestów nożycowych. Regularna obsługa techniczna i konserwacja podnośników jest bardzo ważna by wyeliminować usterki lub niepotrzebne przestoje.

Rejestracja UDT

Każdy zaprojektowany i wyprodukowany przez nas podnośnik nożycowy posiada niezbędne dokumenty oraz spełnia normy techniczne wymagane do zarejestrowania przez Urząd Dozoru Technicznego. Odbiór jakościowy przez UDT jest niezbędną czynnością wymaganą do dopuszczenia podnośnika do pracy. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz przygotowaniu wymaganych dokumentów zapewniamy bezproblemowe przechodzenie odbiorów i przeglądów UDT.

Serwis

Skontaktuj się z naszym działem serwisowym

© 2023 ERGOLIFT. Wszystkie prawa zastrzeżone

Realizacja: LEVEL8020