Podnośniki nożycowe

Podnośniki nożycowe wyprodukowane w Polsce. Zamawiając w Ergolift kupujesz bezpośrednio u producenta po najniższej możliwej cenie podnośnik hydrauliczny, dźwignik, podest lub winda towarowa.

podnośnik jednonożycowy

Podnośnik jednonożycowy

Obciążenie: 500KG do 25 000KG
Wysokość podnoszenia: Do 1800mm (standard)

Jednonożycowy podnośnik hydrauliczny jest najczęściej stosowaną platformą przemysłową. Podnośnik może być zainstalowany zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczenia, instalowany w fundamencie. Istnieją szerokie możliwości adaptacji podnośnika.

podnośnik nożycowy wysokopodnoaszący

Podnośnik nożycowy wielonożycowy wysokopodnoszący

Obciążenie: 200KG to 4000KG
Wysokość podnoszenia: Do 5900mm (standard)

Podnośniki wielonożycowe przeznaczone do podnoszenia na duże wysokości. Dźwignik ten może również pełnić funkcję windy towarowej obsługującej dwa lub trzy piętra. Jest to doskonała alternatywa tradycyjnej windy towarowej do podnoszenia towarów na większe wysokości.

podnośniki nożycowe

Podnośnik nożycowy wielkogabarytrowy

Obciążenie: 1000KG to 30 000KG
Wysokość podnoszenia: Do 1800mm (standard)

Hydrauliczne podnośniki nożycowe wielkogabarytowe zaprojektowane zostały specjalnie do podnoszenia dużych i ciężkich towarów. Wzmocniona konstrukcja podnośnika wielonożycowego oraz wysoka stabilność pracy zapewniają płynną i bezpieczną pracę dźwignika.

dźwignik nożycowy

Podnośnik nożycowy niskoprofilowy

Obciążenie: 500KG - 2000KG
Wysokość podnoszenia: Do 970mm

Podnośniki nożycowe niskoprofilowe stosowane są do podnoszenia lekkich i małych towarów wszędzie tam gdzie niemożliwe jest zamontowanie hydraulicznego podnośnika standardowego.
Niskoprofilowe podnośniki nożycowe posiadają specjalny mechanizm, który pozwala na uzyskanie bardzo małej wysokości w stanie złożonym, co eliminuje potrzebę instalacji w fundamencie oraz umożliwia najazd wózkiem paletowym.

podnośnik nożycowy nierdzewny

Podnośniki nożycowy ze stali nierdzewnej

Obciążenie: 200KG - 2000KG
Wysokość podnoszenia: Do 1600mm (standard)

Podnośniki nożycowe ze stali nierdzewnej produkowane są z wysokiej jakości materiałów charakteryzujących się doskonałą odpornością na korozję. Podnośniki te mogą mieć kontakt z żywnością oraz produktami chemicznymi. Dzięki zastosowaniu wysokogatunkowej stali nierdzewnej produkowane przez nas podesty mogą pracować w mokrym środowisku, również wymagającym regularnego mycia i dezynfekcji.

Winda towarowa - podnośnik kolumnowy

Winda Towarowa - podnośnik kolumnowy

Obciążenie: 2000KG - 30 000KG
Wysokość podnoszenia: Do 1800mm (standard)

Podnośnik kolumnowy inaczej winda towarowa może zostać zainstalowana w miejsce tradycyjnego szybu windowego jak również przymocowany do ściany lub do konstrukcji stalowej.
Winda towarowa to doskonałe rozwiązanie do przemieszczania towarów pomiędzy poziomami jako ekonomiczna alternatywa tradycyjnej windy towarowej. Dzięki braku potrzeby budowy szybu i maszynowni można znacznie zaoszczędzić.

Podnośniki nożycowe Ergolift - podesty, windy i dźwigniki