Podnośniki nożycowe

Podnośniki nożycowe wyprodukowane w Polsce. Zamawiając w Ergolift kupujesz bezpośrednio u producenta po najniższej możliwej cenie hydrauliczny podnośnik nożycowy. Produkujemy również, dźwigniki, podesty windy towarowe.

podnośnik jednonożycowy

Podnośnik jednonożycowy

Obciążenie: 500KG do 25 000KG
Wysokość podnoszenia: Do 1800mm (standard)

Jednonożycowy podnośnik hydrauliczny jest najczęściej stosowaną platformą przemysłową. Podnośnik może być zainstalowany zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczenia. Istnieją szerokie możliwości adaptacji podnośnika nożycowego do indywidualnych wymagań Klienta. Ponadto dźwigniki te charakteryzują się największą elastycznością.

podnośnik nożycowy wysokopodnoaszący

Podnośnik nożycowy wielonożycowy wysokopodnoszący

Obciążenie: 200KG to 4000KG
Wysokość podnoszenia: Do 5900mm (standard)

Podnośniki wielonożycowe przeznaczone do podnoszenia na duże wysokości. Dźwignik ten może również pełnić funkcję windy towarowej obsługującej dwa lub trzy piętra. Jest to doskonała alternatywa tradycyjnej windy towarowej do podnoszenia towarów na większe wysokości. Co więcej instnieje możliwość dowolnej adaptacji podestu. Dzięki temu podnośnik będzie dokładanie taki jaki ma być.

podnośniki nożycowe

Podnośnik nożycowy wielkogabarytrowy

Obciążenie: 1000KG to 30 000KG
Wysokość podnoszenia: Do 1800mm (standard)

Hydrauliczne podnośniki nożycowe wielkogabarytowe zaprojektowane zostały specjalnie do podnoszenia dużych i ciężkich towarów. Wzmocniona konstrukcja podnośnika wielonożycowego oraz wysoka stabilność pracy zapewniają płynną i bezpieczną pracę dźwignika. Dzięki temu otrzymują Państwo podnośnik mogący sprostać najcięższym zadaniom.

dźwignik nożycowy

Podnośnik nożycowy niskoprofilowy

Obciążenie: 500KG - 2000KG
Wysokość podnoszenia: Do 970mm

Podnośniki nożycowe niskoprofilowe stosowane są do podnoszenia lekkich i małych towarów wszędzie tam gdzie niemożliwe jest zamontowanie  standardowego podnośnika nożycowego.
Niskoprofilowe podnośniki nożycowe posiadają specjalny mechanizm, który pozwala na uzyskanie bardzo małej wysokości w stanie złożonym, co eliminuje potrzebę instalacji w fundamencie oraz umożliwia najazd na dźwignik wózkiem paletowym.

podnośnik nożycowy nierdzewny

Podnośnik nożycowy ze stali nierdzewnej

Obciążenie: 200KG - 2000KG
Wysokość podnoszenia: Do 1600mm (standard)

Podnośnik nożycowy ze stali nierdzewnej produkowany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej charakteryzującej się doskonałą odpornością na korozję. Podnośniki ze stali nierdzewnej mogą mieć kontakt z żywnością oraz produktami chemicznymi. Dzięki zastosowaniu wysokogatunkowej stali nierdzewnej produkowane przez nas podesty mogą pracować w mokrym środowisku, również wymagającym regularnego mycia i dezynfekcji co zapewnie długie i bezproblemowe korzystanie z podnośnika w najbardziej wymagającym otoczeniu.

Winda towarowa - podnośnik kolumnowy

Winda Towarowa - podnośnik kolumnowy

Obciążenie: 2000KG - 30 000KG
Wysokość podnoszenia: Do 1800mm (standard)

Podnośnik kolumnowy lub inaczej winda towarowa najczęściej montowana heste miejsce tradycyjnego szybu windowego. Winda towarowa doskonale sprawdzi się jako podnośnik przymocowany do ściany lub do konstrukcji stalowej hali.
Winda towarowa to doskonałe rozwiązanie do przemieszczania towarów pomiędzy poziomami jako ekonomiczna alternatywa tradycyjnej windy towarowej montoweanej w szybie windowym. Dzięki braku potrzeby budowy szybu i maszynowni można znacząco ograniczyć wydatki na instalację jak i na późniejszy serwis podestu.

Podnośniki nożycowe Ergolift - podesty, windy i dźwigniki prosto od producenta.