Producent

Producent podnośników nożycowych Ergolift istnieje na rynku od 2010 roku

Zdobyte doświadczenie w projektowaniu i produkcji podnośników nożycowych i podnośników kolumnowych pozwala nam realizować indywidualne projekty naszych Klientów. Podnośniki nożycowe Ergolift cechuje wysoka jakość wykonania, precyzja oraz najlepsze komponenty wykorzystane do produkcji zapewniające niezawodną pracę w każdych warunkach.
Nasze podnośniki nożycowe produkowane są w całości w Polsce zgodnie z obowiązującymi normami jakościowymi. Każdy podnośnik jest indywidualnie projektowany pod zamówienie Klienta zapewniając odpowiednie warunki pracy.
Nasz dział projektowy dokłada wszelkich starań by projektowane podnośniki mogły niezawodnie funkcjonować oraz by spełniały szczegółowe wymagania dotyczące miejsca montażu oraz warunków środowiska pracy.
Do produkcji podnośników używamy stali wysokogatunkowych oraz najlepszych farb i zabezpieczeń antykorozyjnych. Cały proces produkcyjny podnośników odbywa się w naszym zakładzie produkcyjnym w Koszalinie.
Każdy zakupiony u nas podnośnik może być przez nas zamontowany, uruchomiony i odebrany w miejscu wskazanym przez Klienta.
Jesteśmy dumni z naszych podnośników i mamy nadzieję, że oferowane przez nas podnośniki sprostają Państwa wymaganiom.

Producent Podnośników

Produkujemy podnośniki nożycowe, podnośniki kolumnowe, dźwigniki i inne specjalistyczne urządzenia podnoszące.
Jako producent jesteśmy w stanie zaprojektować i wyprodukować podnośniki dostosowane do wymagań Klienta. Nasze podnośniki produkowane są zgodnie z obowiązującymi normami jakościowymi i najwyższymi standardami.

Nasza oferta

Projektowanie podnośników

Zaprojektujemy dla Ciebie podnośnik nożycowy, podnośnik kolumnowy i windę towarową. Oferowane przez nas podnośniki można dowolnie dostosowywać do potrzeb Klienta i warunków pracy. Skontaktuj się z nami aby uzyskać szczegółowe informacje na temat adaptacji Twojego projektu.

Produkcja Podnośników

Produkujemy dźwigniki nożycowe z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Przykładamy dużą uwagę do tego jakie komponenty trafiają do naszych podnośników. Wysokogatunkowa stal i wykwalifikowany personel zapewniają długą i bezproblemową pracę.

Montaż podnośników

Wyprodukowane przez nas podnośniki i windy towarowe możemy zamontować w obiekcie Klienta dzięki czemu otrzymuje gwarancję niezawodnej pracy poprzez zachowanie odpowiednich standardów wykonania od produkcji aż po montaż.

Serwis podnośników

Nasz wykwalifikowany zespół serwisantów z uprawnieniami Urzędu Dozoru Technicznego zapewnia profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dźwigników nożycowych. Wykonujemy również okresowe przeglądy podnośników nożycowych, naprawy serwisowe oraz przygotowujemy odbiory do UDT.

Skontaktuj się z nami

© 2023 ERGOLIFT. Wszystkie prawa zastrzeżone

Realizacja: LEVEL8020