Producent

O naszej firmie

Producent podnośników nożycowych Ergolift istnieje na rynku od 2010 roku.

Zdobyte doświadczenie w projektowaniu i produkcji podnośników nożycowych i podnośników kolumnowych pozwala nam realizować indywidualne projekty naszych Klientów. Podnośniki nożycowe Ergolift cechuje wysoka jakość wykonania, precyzja oraz najlepsze komponenty wykorzystane do produkcji zapewniające niezawodną pracę w każdych warunkach.

Nasze podnośniki nożycowe produkowane są w całości w Polsce zgodnie z obowiązującymi normami jakościowymi. Każdy podnośnik jest indywidualnie projektowany pod zamówienie Klienta zapewniając odpowiednie warunki pracy.

Nasz dział projektowy dokłada wszelkich starań by projektowane podnośniki mogły niezawodnie funkcjonować oraz by spełniały szczegółowe wymagania dotyczące miejsca montażu oraz warunków środowiska pracy.

Do produkcji podnośników używamy stali wysokogatunkowych oraz najlepszych farb i zabezpieczeń antykorozyjnych. Cały proces produkcyjny podnośników odbywa się w naszym zakładzie produkcyjnym w Koszalinie.

Każdy zakupiony u nas podnośnik może być przez nas zamontowany, uruchomiony i odebrany w miejscu wskazanym przez Klienta.

Jesteśmy dumni z naszych podnośników i mamy nadzieję, że oferowane przez nas podnośniki sprostają Państwa wymaganiom.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania. Producent podnośników nożycowych Ergolift zaprasza do kontaktu.

 

Podnośniki
Projektowanie podnośników
Zaprojektujemy dla Ciebie podnośnik nożycowy, podnośnik kolumnowy i windę towarową. Oferowane przez nas podnośniki można dowolnie dostosowywać do potrzeb Klienta i warunków pracy. Skontaktuj się z nami aby uzyskać szczegółowe informacje na temat adaptacji Twojego projektu.
Produkcja Podnośników
Produkujemy dźwigniki nożycowe
z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Przykładamy dużą uwagę do tego jakie komponenty trafiają do naszych podnośników. Wysokogatunkowa stal i wykwalifikowany personel zapewniają długą i bezproblemową pracę.
Montaż podnośników
Wyprodukowane przez nas podnośniki i windy towarowe możemy zamontować w obiekcie Klienta dzięki czemu otrzymuje gwarancję niezawodnej pracy poprzez zachowanie odpowiednich standardów wykonania od produkcji aż po montaż.
Serwis podnośników
Nasz wykwalifikowany zespół serwisantów
z uprawnieniami Urzędu Dozoru Technicznego zapewnia profesjonalny serwis gwarancyjny
i pogwarancyjny dźwigników nożycowych. Wykonujemy również okresowe przeglądy podnośników nożycowych, naprawy serwisowe oraz przygotowujemy odbiory do UDT.

PODNOŚNIKI

nowoczesne technologie produkcji

Producent Podnośników

Produkujemy podnośniki nożycowe, podnośniki kolumnowe,
dźwigniki i inne specjalistyczne urządzenia podnoszące.

Jako producent jesteśmy w stanie zaprojektować i wyprodukować podnośniki dostosowane do wymagań Klienta. Nasze podnośniki produkowane są zgodnie z obowiązującymi normami jakościowymi i najwyższymi standardami.

Na wybór odpowiedniego podnośnika nożycowego mają wpływ poniższe czynniki:

1. Rozmiar platformy podnoszącej (co ma się zmieścić na podnośniku lub co będzie podnoszone)
2. Wysokość podnoszenia towaru.
3. Ilość przystanków.
4. Praca wewnątrz pomieszczenia czy praca na zewnątrz.
5. Ilość cykli podnoszenia na dobę.
6. Instalacja w fundamencie czy na posadce.

Płyty stalowe do podnośników

Nasze podnośniki produkujemy ze stali:

S235
S420
AISI 304
AISI 316